Інформація про компанію.

ТОВ «Слов’яни» компанія, заснована в 1993 році.

З 1995 року основним напрямком діяльності є заготівля, переробка і реалізація полімерних відходів (ПВД, стрейч-плівка, ПНД, ПП, ПЕТ-пляшка, шлюб преформ і видування, полікарбонат, тверді пластмаси та ін.) У вигляді гранули.

В даний час ТОВ «Слов’яни» – компанія повного циклу, що здійснює закупівлю, селективну сортування і переробку вторинної сировини на території Чернігова, і реалізує свою продукцію по всіх регіонах України. Маючи в своєму розпорядженні виробничими лініями для кожного типу сировини здатна переробляти понад 100 т відходів щомісяця. У виробництві задіяно сучасне високотехнологічне обладнання, яке дозволяє виготовляти великі обсяги екологічно безпечної продукції в короткі терміни, і з урахуванням всіх запитів замовника.

З 2000 року компанія запустила лінію лиття під тиском, і динамічно розширює її в даний час. Виготовляє вироби в малих і великих обсягах на замовлення по всій країні, починаючи від предметів побуту і закінчуючи виробами для оборонної промисловості. Береться за виконання будь-яких деталей – як стандартних, так і індивідуальних якось по-особливому зразком.

З 2008 року іншим ключовим напрямком діяльності підприємства було вибрано виготовлення технічного оснащення для лиття під тиском, а також ремонту і обслуговування прес-форм і штампів. За 10 років успішної роботи в галузі, накопичений досвід як керівництва, так і кваліфікованого персоналу, здатного надавати якісні послуги своїм замовникам по розробці прес-форм і штампів для виготовлення виробів будь-якої складності.

На даний момент ТОВ «Слов’яни» являє собою завод, який реалізує повний цикл виробництва ливарних виробів: від 3D-проектування до серійного лиття, в т.ч з власне виготовленого вторинної сировини.

Зв'яжіться з нами

Контакти, карта

Україна. Чернігівська область. Чернігів.вул.Робоча, 6

+38 (099) 518-18-53 – Менеджер
+38 (050) 465-19-41 – Генеральний директор
+38 (095) 149-83-28 – Технічний директор