Ми також можемо запропонувати

Поливальні шланги

ТОВ «Слов’яни» – один з експертів по виробництву ПВХ-шлангів в Україні. 15 років компанія виробляє поливальні шланги, ефективно експлуатуються в умовах українського клімату протягом усього сезонного періоду поливу. Шланг має привабливий зовнішній вигляд, має підвищену морозостійкість, зберігає гнучкість і не піддається зламів. Зберігати його можна як в опалювальному, так і в неопалюваному приміщенні. Шланг проводиться з первинної сировини, має свій оптимальний розмірний ряд по внутрішньому діаметру, а також широкий спектр кольорів і маркування за бажанням замовника.

Лиття пластикових деталей на термопластавтоматах

Наше підприємство має парк термопластів Battenfeld, на якому ми надаємо послуги з лиття виробів з пластмас від простих до найскладніших. Будучи клієнтоорієнтованим підприємством, ми виконуємо навіть невеликі замовлення в кілька сотень виробів. 2-змінне виробництво, відпрацьовані зв’язки з постачальниками сировини, постійний контроль якості дозволяє швидко і бездоганно виконувати серійне виробництво пластмасових виробів.

Заготівля і переробка пластмас

Ми переробляємо лом полістиролу, відходи стрейчевих і термозбіжних плівок, поліпропілену (ПП), полівінілхлориду (ПВХ), поліетилену високого і низького тиску (ПВД, ПВН), сортуючи за типами матеріалу, кольором, якістю.

Потім (при необхідності) відходи проходять очистку в спеціальному комплексі мийки та сушки, дроблення, англомерацію, грануляцію. В результаті цих процесів виходить високоякісна сировина у вигляді гранул, готове для лиття, екструзії, видування виробів із пластмас.

Механічна обробка

Маючи в своєму розпорядженні ділянки металообробного обладнання, приймаємо замовлення на такі види робіт:

  • Механообробка на верстатах з ЧПУ
  • Токарні роботи
  • Фрезерні роботи
  • Свердління деталей
  • Слюсарні роботи по металу
  • Роботи на координатно-розточувальних верстатах
  • Плоско-шліфувальна обробка
  • Кругло-шліфувальна обробка (зовнішня, внутрішня).